nahrávám mapu....

Datum / čas
04/06/2017
15:00 - 18:00

Místo konání
Impact HUB


Akce již proběhla! Podívejte se na fotky a hodnocení účastníků!

„Hodně řečeného na nedělním setkání mi stále zní v hlavě a jsem opravdu ráda, že jsem se zúčastnila. Některé příběhy mě velmi dojaly, některé rozesmutněly, jiné nabily. Zjistila jsem, jak jinak to může být v jiných kombinovaných rodinách. Ve mně stále doznívá, že důležitým základem pro takový vztah je vztah nezi oběma partnery a měm pocit, a ikdyž to je takové klišé, občas jsem si možná dostatečně nevážila toho, že v tomto ohledu ten základ mám a nesmím partnerský vztah opomíjet.“           Eliška

 

 

 

 

 

Tři hodiny plné inspirace, nápadů, zkušeností a nové energie pro třetí rodiče i jejich partnery! Setkání nejen osobností z fb skupiny Třetí rodič, kde se diskutuje o všem, o čem nevlastní rodiče před tím ještě nikdy nemluvili! Sdílení příběhů a pocit, že v tom nejsme sami! To všechno Vám přinese odpoledne 4. 6. 2017 v Praze. 

Vyslyšeli jsme volání třetích rodičů, že se chcete setkat naživo! Přineseme nejžhavější témata z fb skupiny! A společně na ně najdeme řešení!

V NEDĚLI 4. 6. 2017 V PRAŽSKÉM HUBU OD 15 DO 18H. Kapacita je omezena, jen pro prvních 20 osob! Odpolednem Vás provede zakladatelka projektu, koučka a třetí rodič Kamila Petrovská. 

„Setkání s Kamilou mi velmi pomohlo vnést nadhled do situací, které jsem řešila. Pomohlo mi dívat se na situaci jinak, hledat vlastní řešení. Pod vedením koučky jsem si nacházela odpovědi na otázky „JAK“ a „CO“ konkrétně dělat. Odcházela jsem s úlevou a novou energií.“                          Martina Martínková (ředitelka ZŠ Dymokury)

PROGRAM:

 • PŘÍBĚH – osobní zkušenosti, témata a nalezená řešení koučky Kamily Petrovské.
 • WORLD CAFÉ – dobrá káva, voňavý čaj a nekolik nejžhavějších témat z fb skupiny k diskuzi a sdílení. Prostor pro rady, tipy a nejlepší řešení.
 • NEJSME V TOM SAMI – načerpání nové energie a inspirace, získání kontaktů na další třetí rodiče, možnosti setkání do budoucna.

TOP TÉMATA Z FB SKUPINY, kterým se budeme věnovat:

 • Třetí rodič na druhé koleji (Pocit, že jsem v rodině až ten/ta poslední, je to opravdu tak a co s tím?)
 • Konflikty s partnerem ohledně bonusových dětí (Je to normální? Jak se tomu vyvarovat? Kdy to řešit a kdy už ne?)
 • Role třetího rodiče – dar nebo trest? (Co nám tato role přináší a co bere? Dá se v tom vůbec žít? Čím to je, že někdo je v této rodině spokojený a jiný utíká?)
 • Seznámení s dětmi, svatba, těhotenství a další velké události v komponované rodině (Jak o tom říci dětem? Co dělat, když protestují? Kde máme brát ještě ohledy a kde už ne?)
 • Vztahy s bývalým partnerem/partnerkou (Jak s ní/mím komunikovat? Co s ní/ním řešit a co už ne? A jakou roli v tom hraje můj současný partner/partnerka?)
 • A další témata dle Vašich přání.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESETE?

 • Novou inspiraci, řešení a rady pro konkrétní situace, které zažíváte.
 • Úlevu, že v tom nejste sami a že máte komu zavolat (napsat), když Vám bude těžko.
 • Novou energii, díky které Váš večer po workshopu bude úplně jiný, než ty předchozí:)
 • Nahlédnutí do „kuchyně“ dalších třetích rodičů (co řeší a jak).
 • Radost z inspirativních diskuzí, sdílení a pocit, „že i když to není někdy jednoduché, tak v tom lze žít. A dobře.“

CENA A REZERVACE:

450 Kč (přihláška platí po online přihlášení a zaslání celé částky na účet 670100-2201323243/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno).

Přihlášky přijímáme jen do 31.5.2017!

Storno podmínky: Při neúčasti na semináři získává přihlášený možnost využít zaplacenou částku na jakékoli další akci Třetího rodiče, a to do konce roku 2017. 

   

„Někdy je mi v naší rozšířené rodině těžko. Někdy si dokonce v duchu balím kufry. Ale vždy, když se setkám s dalšími třetími rodiči a proberu s nimi naživo, co zažívám, uleví se mi, získám novou energii a vím, že mám zase síly jít dál. A že to stojí za to.“ Kamila Petrovská

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.