Hranice a dohody v komunikaci s dětmi

Jako třetí rodičové si často klademe otázku, jestli a jak můžeme chování bonusových dětí korigovat. Jestli máme právo jim říci, co se nám nelíbí a jak se cítíme. Stejně tak občas bojujeme s tím, jak se společně dohodnout na něčem, na co má každý jiný názor. K těmto dilematům se může připojit i otázka, do kterých rozhodování děti zapojit a do kterých ne. To jsou všechno důležitá témata, která souvisí s atmosférou v rodině, s nastavením společných dohod a vlastních hranic. Na workshopu se podíváme na to, jak to má která rodina nastavené, co, či kdo, určuje, kdy se už proti něčemu vymezit a na jaké dohody děti slyší. Cílem workshopu je, abyste si odnesli konkrétní tipy pro to, jak pracovat s hranicemi ve vaší rodině.

* při objednání tří a více seminářů sleva 400 Kč za seminář

Jak budovat zdravé vztahy vám ukáže odborník na komunikaci

expert na partnerskou komunikaci a demokratické klima v rodině

„Hranice máme každý úplně jinde a je naprosto legitimní ty své ctít. Stejně tak je důležité umět je posouvat… Jsme jako rodiče plně zodpovědní za to, že dětem vlastní hranice demonstrujeme. A taky jsme pak zodpovědní za to, do jakých situací se společně díky vymezeným hranicím dostáváme.“

Váháte? Nevíte, jestli budete mít čas? Zda se vám podaří přesvědčit partnera, aby šel s vámi? Nebo si jen chcete dát čas na rozmyšlenou?

Máte dotaz? Zeptejte se.

Jméno

E-mail

Vaše zpráva

Další semináře

Kamila Šimůnková Petrovská

Hranice a dohody v komunikaci s dětmi

Tomáš Hazlbauer

Výhodný balíček 3+ seminářů

Líbí se vám hned několik témat? Přijďte na tři, čtyři nebo pět seminářů a ušetřete až 2000 Kč.