Dokument: Komponovaná rodina


Líbilo se Vám naše video? Napište nám to sem:

6 thoughts on “Krátký dokument: Naše komponovaná rodina

 1. Moc se Vám to povedlo. Je úžasné, že jste našli tak otevřenou rodinu, která se podělila o svůj příběh!

  Ať se Vám daří.

  Francesco

 2. To je hezké 🙂 Nejdřív jsem měla dojem, že všechno bude v příběhu jen růžové, ale pak se mi trochu ulevilo :), je docela povzbudivé vidět, že to, že se vyskytnou nějaké těžkosti a pochyby nevylučuje možnost, aby bylo (snad) všem v rodině dobře 🙂 …škoda že se nemohu aktérů zeptat na doplńující otázky 🙂 – zajímalo by mě, jestli ta holčička co sedí na prvním záběru jako batole na kole, to je ta, co tam pak mluví, jako větší, cca 9-tiletá..? A jinak držím palce a přeji vše dobré!

 3. Dobrý den. Děkujeme za komentář! Ano, ta holčička je Simonka, společná dcera Pavla a Ilony.

 4. ……. je skvělé, že to takhle zvládli, myslím i hlavně děti, které jsou a byly asi vstřícné k situaci a také díky bývalým partnerům, kteří to nekomplikovali, což je opravdu VELKÉ + (ale asi jsem úplně nepochopila, jak to vzniklo…oba měli rodiny, ve kterých fungovali a prostě se potkali a chtěli žít spolu…? …..takže původní rodiny opustili …..a tahle nová rodina dokázala fungovat nakonec takhle dobře? Já to ve svém okolí znám totiž většinou tak, že původní rodiny z nějakého důvodu většinou nejdřív nefungují a pak vznikají rodiny nové, kde nějakou roli hraje „třetí rodič“…. a to není často vůbec jednoduché, sama jsem si tím před 17ti lety prošla a procházím stále. Mají velké štěstí, že jsou „velká rodina“, která se respektuje, akceptuje, má se ráda, dokáže se spolu smát i si hrát, všichni si dokáží být oporou a vše spolu dokáží prožívat a řešit. Co se odrostlých dětí týká, moc jim to všem přeji. Já takové štěstí neměla, přestože jsem jim dělala náhradní a vždy se starající a vstřícnou mamku (jejich vlastní příliš nepečovala, našla si jiného partnera a děti jí v té době moc nezajímaly). Přestože to u nás bylo naprosto stejné co se jejich péče a potřeb týká jako v této rodině, odrostly a vše je jinak…. Takhle rodina má opravdu velké ŠTĚSTÍ, že to takhle hezky funguje. Vše asi dokázali společně řešit a tohle je výsledek jejich snažení, případných ústupků a kompromisů.

 5. Dobrý den, je inspirativní, jak to rodina zvládla. Jsem dojatá. A to, že souhlasili s natočením svého příběhu jistě může pomoci jiným rodinám, které jsou v podobné nelehké situaci. Jen je potřeba se o projektu dozvědět. Proto ho budu šířit, jak to půjde.
  Přeju hodně štěstí všem zúčastněným
  Jarka

 6. Pěkně. Závidím ten sportovní pozitivní přístup. Hanka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *