Dokument: Komponovaná rodina


Líbilo se Vám naše video? Napište nám to sem:

6 thoughts on “Krátký dokument: Naše komponovaná rodina

 1. Moc se Vám to povedlo. Je úžasné, že jste našli tak otevřenou rodinu, která se podělila o svůj příběh!

  Ať se Vám daří.

  Francesco

 2. To je hezké 🙂 Nejdřív jsem měla dojem, že všechno bude v příběhu jen růžové, ale pak se mi trochu ulevilo :), je docela povzbudivé vidět, že to, že se vyskytnou nějaké těžkosti a pochyby nevylučuje možnost, aby bylo (snad) všem v rodině dobře 🙂 …škoda že se nemohu aktérů zeptat na doplńující otázky 🙂 – zajímalo by mě, jestli ta holčička co sedí na prvním záběru jako batole na kole, to je ta, co tam pak mluví, jako větší, cca 9-tiletá..? A jinak držím palce a přeji vše dobré!

 3. Dobrý den. Děkujeme za komentář! Ano, ta holčička je Simonka, společná dcera Pavla a Ilony.

 4. ……. je skvělé, že to takhle zvládli, myslím i hlavně děti, které jsou a byly asi vstřícné k situaci a také díky bývalým partnerům, kteří to nekomplikovali, což je opravdu VELKÉ + (ale asi jsem úplně nepochopila, jak to vzniklo…oba měli rodiny, ve kterých fungovali a prostě se potkali a chtěli žít spolu…? …..takže původní rodiny opustili …..a tahle nová rodina dokázala fungovat nakonec takhle dobře? Já to ve svém okolí znám totiž většinou tak, že původní rodiny z nějakého důvodu většinou nejdřív nefungují a pak vznikají rodiny nové, kde nějakou roli hraje „třetí rodič“…. a to není často vůbec jednoduché, sama jsem si tím před 17ti lety prošla a procházím stále. Mají velké štěstí, že jsou „velká rodina“, která se respektuje, akceptuje, má se ráda, dokáže se spolu smát i si hrát, všichni si dokáží být oporou a vše spolu dokáží prožívat a řešit. Co se odrostlých dětí týká, moc jim to všem přeji. Já takové štěstí neměla, přestože jsem jim dělala náhradní a vždy se starající a vstřícnou mamku (jejich vlastní příliš nepečovala, našla si jiného partnera a děti jí v té době moc nezajímaly). Přestože to u nás bylo naprosto stejné co se jejich péče a potřeb týká jako v této rodině, odrostly a vše je jinak…. Takhle rodina má opravdu velké ŠTĚSTÍ, že to takhle hezky funguje. Vše asi dokázali společně řešit a tohle je výsledek jejich snažení, případných ústupků a kompromisů.

 5. Dobrý den, je inspirativní, jak to rodina zvládla. Jsem dojatá. A to, že souhlasili s natočením svého příběhu jistě může pomoci jiným rodinám, které jsou v podobné nelehké situaci. Jen je potřeba se o projektu dozvědět. Proto ho budu šířit, jak to půjde.
  Přeju hodně štěstí všem zúčastněným
  Jarka

 6. Pěkně. Závidím ten sportovní pozitivní přístup. Hanka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *