Odvaha k náročným rozhovorům

Proč je obtížné začít náročný rozhovor o důležitých věcech s našimi nejbližšími? Proč se všechno nakonec nějak divně zvrtne, i když vše myslíme dobře? Kde vzít dovednosti a odvahu konečně něco pojmenovat a pohnout s tím, co visí mezi námi a o čem nemluvíme? A jak v tom nebýt jako slon v porcelánu?

Ve workshopu se podíváme do naší společné lidské hloubky, tam kde pramení náš stud a zároveň se ve zranitelnosti rodí naše odvaha. Workshop vychází ze závěrů 20letého výzkumu Dr. Brené Brown, která je popisuje v pěti svých vydaných bestsellerech a prezentuje po celém světě. K tomu přidáme zajímavé tipy, jak přetavit zranitelnost v odvahu promluvit si o těžkých věcech s laskavostí a upřímností, aniž bychom zraňovali svoje blízké.

  • ??. ??. 2021
  • 17:00–20:00
  • Impact Hub Praha 5
  • Cena ???
  • 6–20 účastníků

Tématem vás v bezpečném prostředí provede zkušená lektorka

akreditovaná koučka, supervizorka a třetí rodič

„Věřím, že efektivní lidé potřebují inspirativní dialog, aby mohli lépe formovat své myšlenky. Abychom mohli lépe přemýšlet a pak účinně jednat, abychom lépe porozuměli ostatním i sobě, potřebujeme s někým mluvit.“

Co o semináři říká lektorka?

Co říkají účastníci?

„Chtěla bych Ivetě Clarke poděkovat za nevšední, profesionální, a nadstandardně lidský přístup. Díky dialogu s ní jsem našla půdu pod nohama, odrazila se ode dna, a dospěla k důležitému rozhodnutí. Pomohla mi zpracovávat nové životní situace a zvládnout s nimi spojené pocity nejistoty a pochybnosti. Díky rozhovoru s ní se mi podařilo zaujmout nový postoj, nově nastalé situace řešit konstruktivně a s odvahou.“
Martina

Váháte? Nevíte, jestli budete mít čas? Zda se vám podaří přesvědčit partnera, aby šel s vámi? Nebo si jen chcete dát čas na rozmyšlenou?

Rezervujte si svoje místo předem a rozhodněte se později. Bez závazků, bez placení.

Máte dotaz? Zeptejte se.

Jméno

E-mail

Vaše zpráva