Odlišné hodnoty v jedné rodině

V soužití s bonusovými dětmi se setkáváme s různými zvyky a hodnotami, které si sebou přináší ze své původní rodiny. Některé nám budou blízké a s některými nesouhlasíme, nebo nás rozčilují. Tato situace je normální. Různé jsou však cesty, jak se s ní vypořádat. Konkrétní pochopení, co je v takových chvílích ve hře, proč v nás některé chování budí vztek a jak se naučit hledat řešení s nadhledem a tolerancí jsou témata, která přinese do workshopu lektorka, pedagožka a odbornice na mezikulturní soužití Dana Moree.

Během setkání se zaměříme na konkrétní situace, kdy dochází k rozdílnému pojetí hodnot. Podíváme se na hodnotové rozdíly v banálních i závažnějších situacích, prozkoumáme typologii rozdílů v hodnotách a budeme se zaměřovat především na to, jak s nimi pracovat a vyjednat situaci tak, aby mohli být spokojeni všichni.

Ve skupině budeme pracovat s příběhy, které přineseme, ale zároveň jen s těmi jejich částmi, které bude bezpečné sdílet. O míře sdílení rozhodují sami účastníci a vše, co bude ve skupině řečeno, tam také zůstává. 

Zkušenosti účastníků: „Včerejší setkání mne hodně nabilo pozitivní energii, která sálala z Dany Moree i z nadšení z jednotlivých účastníků. Obávala jsem se velkého počtu lidí a to že nás bylo pouze 10 bylo velmi příjemné.“   Monika

* zvýhodněná cena za oba workshopy I a II

Téma s vámi citlivě probere sociální pedagožka

sociální pedagožka, antropoložka, odbornice na mezikulturní témata

„Co člověk, to vesmír.“

Kdo je Dana Moree

Podívejte se na rozhovor a seznamte s lektorkou

Váháte? Nevíte, jestli budete mít čas? Zda se vám podaří přesvědčit partnera, aby šel s vámi? Nebo si jen chcete dát čas na rozmyšlenou?

Máte dotaz? Zeptejte se.

Jméno

E-mail

Vaše zpráva

Další semináře

Odlišné hodnoty v jedné rodině

Dana Moree

podzim 2022

Iveta Clarke

Praha – podzim 2022

Kamila Šimůnková Petrovská

podzim 2022

Tomáš Hazlbauer

podzim 2022

Barbora Le Blanc

Výhodný balíček 3+ seminářů

Líbí se vám hned několik témat? Přijďte na tři, čtyři nebo pět seminářů a ušetřete až 2000 Kč.