Odlišné hodnoty v jedné rodině

V soužití s bonusovými dětmi se setkáváme s různými zvyky a hodnotami, které si sebou přináší ze své původní rodiny. Některé nám budou blízké a s některými nesouhlasíme, nebo nás rozčilují. Tato situace je normální. Různé jsou však cesty, jak se s ní vypořádat. Konkrétní pochopení, co je v takových chvílích ve hře, proč v nás některé chování budí vztek a jak se naučit hledat řešení s nadhledem a tolerancí jsou témata, která přinese do workshopu lektorka, pedagožka a odbornice na mezikulturní soužití Dana Moree.

Během setkání se zaměříme na konkrétní situace, kdy dochází k rozdílnému pojetí hodnot. Podíváme se na hodnotové rozdíly v banálních i závažnějších situacích, prozkoumáme typologii rozdílů v hodnotách a budeme se zaměřovat především na to, jak s nimi pracovat a vyjednat situaci tak, aby mohli být spokojeni všichni.

Ve skupině budeme pracovat s příběhy, které přineseme, ale zároveň jen s těmi jejich částmi, které bude bezpečné sdílet. O míře sdílení rozhodují sami účastníci a vše, co bude ve skupině řečeno, tam také zůstává. 

Zkušenosti účastníků: „Včerejší setkání mne hodně nabilo pozitivní energii, která sálala z Dany Moree i z nadšení z jednotlivých účastníků. Obávala jsem se velkého počtu lidí a to že nás bylo pouze 10 bylo velmi příjemné.“   Monika

* zvýhodněná cena za oba workshopy I a II

Téma s vámi citlivě probere sociální pedagožka

sociální pedagožka, antropoložka, odbornice na mezikulturní témata

„Co člověk, to vesmír.“

Kdo je Dana Moree

Podívejte se na rozhovor a seznamte s lektorkou

Váháte? Nevíte, jestli budete mít čas? Zda se vám podaří přesvědčit partnera, aby šel s vámi? Nebo si jen chcete dát čas na rozmyšlenou?

Máte dotaz? Zeptejte se.

Jméno

E-mail

Vaše zpráva

Další semináře

Odlišné hodnoty v jedné rodině

Termín pro rok 2024 bude upřesněn

Dana Moree

Termín pro rok 2024 bude upřesněn

Iveta Clarke

Termín pro rok 2024 bude upřesněn

Kamila Šimůnková Petrovská

Termín pro rok 2024 bude upřesněn

Tomáš Hazlbauer

Termín pro rok 2024 bude upřesněn

Barbora Le Blanc

Výhodný balíček 3+ seminářů

Líbí se vám hned několik témat? Přijďte na tři, čtyři nebo pět seminářů a ušetřete až 2000 Kč.